Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ékszerteknősök alá rakhatok...

Daphina kérdése:

Ékszerteknősök alá rakhatok ADA Aqua soil amazóniát?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem ne
2012. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ne tegyél mert ez megnehezítené a takarítást.
2012. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Platypus ***** válasza:
Oltári pazarlás és nem jó ötlet. Ez egy morzsálódós, sérülékeny talaj, amit nem szabad mozgatni, miután bekerült az akváriumokban. Ez a növényes akváriumokban, ahova kitalálták, tökéletesen működik. A teknős alatt meg rövid idő után iszapszerű izé lesz belőle amit lehetetlen elválasztani a teknőspiszoktól. A sima bazalt jobb választás lenne.
2012. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, Platypusnak pedig a magyarázatot!

Ismerem az Amazóniát, már jó ideje használom azakvámban, azért kérdeztem, mert a terráriumot is növényesnek akartam, de akkor lemondok róla.

2012. ápr. 7. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondoltad hogy a teki fogja tápozni a növényeket?

Szerintem se jó, teki ha megnő sokat fog üríteni. Úgy láttam hogy akik teknőst tartanak, azok ki szokták hetente szedni a talajt és átmossák, mert elkoszolódik. Ezt meg így nem tudod mosni, tehát ez nem jó ötlet szerintem sem.

2012. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!