Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezek szerint jó helyük van,...

Ezek szerint jó helyük van, és jól "érzik" magukat?

Figyelt kérdés
Már többször próbálkoztam növényes akváriummal, vettem egyszer sok növényt, és beültettem az akváriumba, (hülye voltam, mert nem volt elég világítás se nekik, nem nagyon tápoztam őket, csak Sera Florenával.... ) így ki pusztult mind. De most már kicseréltem a világítást is, és naponta tápozom a növényeket, és van táptalaj is alattuk. Szépen növekednek, és már szaporodnak is, jönnek elő a homok alól az új hajtások, kis növények. (már lassan egy éve jó minden, és szaporodnak. Van egy nagyobb vizi kalászom, folyamatosan hajtja az új leveleket, de észre vettem hogy a régebbi levelek mindig elrohadnak és lehullnak, helyette pedig újak nőnek. Ez normális?
2012. ápr. 7. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Gratulálok hozzá :) Amúgy ha jól megfigyeled a természetet akkor ott is így működik, hogy az öregek elhalnak és fiatal hajtásokat növeszt. Tehát természetes.
2012. ápr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyanom nem volt, de tehetsz JBL tápgolyót a gyökeréhez, abba van vas, bár a vashiányt inkább sárgulással jelezné, de egyes növényeknél csodákat művel.
2012. ápr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!