Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem esznek a Törpe...

Miért nem esznek a Törpe szívóharcsáim?

Figyelt kérdés
Már 2 órája be tettem nekik 2 db JBL Plecót és nem eszik. Mi lehet a probléma?

2012. ápr. 8. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az a JBL plecó. A sima spirulina algatablettát megeszi. De az is lehet, hogy nem éhes, mert van elég alga az akvárium falán. Nem?
2012. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Platypus ***** válasza:
Új harcsák vagy régóta megvannak? Hagyd bent egy estét, ha addig sem fogy el, akkor felejtsd el ezt a kaját és adj valami mást.
2012. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam 2db van már lassan 3 hónapja és azt figyeltem meg, hogy az enyémek szinte mindig csak este esznek ezért én mindíg lámpaoltás elött dobok be 2db spirulinát és reggelre el is fogynak :D
2012. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dergo97 ***** válasza:

Szerintem Főzz nekik spenótlevelet, vagy algatablettát adj nekik!

>>> [link]


>>> [link]

Bár lehet hogy titokba (pl:éjszaka amikor a leg aktívabbak)Megeszik az összes algát az akváriumból.

2012. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Alga van benn nekik, mert több mint fél éve üzemel az akvárium. Ezt adom nekik: [link]

Az egyik rá is van cuppanva, akkor lehet, hogy ők is este esznek. :)

2012. ápr. 9. 11:01
 6/10 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy két napja tettem be őket.
2012. ápr. 9. 11:02
 7/10 Platypus ***** válasza:
A sajátjaimon nem vettem észre, hogy éjszakaiak lennének. Nappal is azonnal rámozdulnak a kajára. Imádják a befőtt zöldbabot, konzerv kukoricát, borsót, paprikát. A frissen forrázott zöldséget viszont nem, azt pár napos rohasztás után kóstolják csak meg. Próbálkozz bátran más kajákkal, az egészséges Oto dagi és napi 24 órában zabál.
2012. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Platypus, a befőttet, hogy kell adni?
2012. ápr. 9. 11:15
 9/10 Platypus ***** válasza:

Lemosod, kettészeded a babdarabot(a közepét szeretik jobban) oszt bedobod. Ugyanolyan mint a konzerv csak üvegben van. 5 harcsa egy nap alatt 100%ban eltüntet egy ilyen pár centis darabkát.


[link]


Az enyémeknek ezt adom, mert ilyen van a sarki boltban. De szerintem mindegyik márka ugyanolyan jó, annyi a lényege, hogy ezek nagyon meg vannak főzve és eleve elég puha kaja nekik. Megbontás után pár napig eláll a hűtőben, a maradékot neked kell megenni :) Csirkemell raguba finom.


[link]


Ez a másik praktikus, ebből a paprikáért vannak oda, de a kukoricát is elfogadják. Ezt magában is jó megenni.

2012. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm platypus, és a többieknek is! :)
2012. ápr. 9. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!