Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van valakinek információja/van...

Van valakinek információja/van valakinek tapasztalata az alábbi haltáppal?

Figyelt kérdés

Neptun tabi:

[link]


És ajánlották nekem ezt a FIX granulátumot kiegészítésnek:

[link]


Van több szemcseméret. Főleg harcsáknak lenne.


Köszi!



2012. ápr. 11. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Fúj, b.+, én meg pont ettem, de az étvágyam is elment a linkektől. Eszembe juttatta hogy készül a teszkós parizer.

Írd le ha gondolod, hogy pontosan milyen harcsa, és akkor tudunk mondani rendes kaját.

Minden esetre tápokból, (amik helyett természetes kaját kéne kapnia) sera, tetra, jbl jöhet szóba, mint elfogadható eleség.

2012. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dergo97 ***** válasza:
0%

Fix-ből van bőven tapasztalatom!!!

Minden féle hal szereti,főleg a guppi,xifó,neonhal!

föl vannak számozva :1234.....

Következők vannak:

>>> [link]

Nagyon jó fajta!!!

2012. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mind a két táp a legalsó kategória.

Inkább vegyél egy Sera wels chipset, valami spirulina tablettát kiegészítésnek, a fő táplálék pedig forrázott: spenót, borsó, csalán, tök, cukkini, répa, uborka, kukorica legyen.

Ha páncélosokról és nem algázókról van szó, akkor ugyan ezek darálva, némi fagyasztott kajával kiegészítve (artemia, cyclops, stb.)

2012. ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!