Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha születik nálatok kishal el...

Ha születik nálatok kishal el szoktátok adni?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy érzelmileg is kötődöm a halaimhoz...

Most akkor adjam el őket vagy mi?

Ha megtartom nem lesz "vérfertőzés", tuti szexelnének egymással is.

26-27 kisplattiról van szó...



2012. ápr. 11. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én általában elajándékoztam őket. A teknősnek is adhattam volna, de nem volt szívem elpusztítani őket. Volt olyan is, hogy eleségnek adtam őket, mert nem találtam normális gazdikat. Aztán fel is hagytam az elevenszülők tartásával, nem volt kedvem minden héten ezzel foglalkozni.


26 plattit nem tarthatsz meg. Egyrészt 300 literes akvárium kellene, másrészt vérfertőzés lenne, harmadrészt 1 hónap múlva vehetnéd a nagyobb akváriumot.

2012. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy díszhalassal jó viszonyban voltunk, ezért átvette a szaporulatot halból is, rágcsáló kölykökből is.
2012. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy állatkereskedő megvette őket, vagy cseréltünk másik halra, haltápra, vízinövényre.
2012. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, akkor költözni fognak...

Mennyi idősen lehet őket eladni?

Azért azt szeretném megnézni hogy milyen színűek lesznek a kicsik :D

2012. ápr. 11. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyiért adod őket és hogy hol vannak a halacskák? :D
2012. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor már látszik a mintájuk rendesen, és a nőttek is, el lehet adni. Ennél korábban nemigen veszi át a kereskedő, egyrészt mert túl picik, megeszi őket a többi hal, másrészt sokáig kellene nevelnie őket, míg eladhatók lesznek, az meg nem kifizetődő.

Az első szaporulatokhoz én is kötődtem, állandóan lestem őket, de a sokadik után már csökkent a lelkesedésem :)

2012. ápr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

22. kerben vannak a kishalak a Camponához közel.

Lövésem sincs mennyiért adom őket :D


Az apukájuk sárga az anyukájuk piros, szóval a kicsik is ilyen színűek lesznek.

Előző héten pénteken születtek.

2012. ápr. 12. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!