Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek Aquael...

Mi a véleményetek Aquael Fan-mini plus szűrőről 50 L-es akváriumba?

Figyelt kérdés
Egy ilyet tudnék jó áron venni, szerintetek megfelelő?
2012. ápr. 11. 22:56
 1/9 A kérdező kommentje:
közben olvasgattam mások kérdéseit is, ami szerint nem lesz jó. De akkor miért van a dobozára az írva, hogy 30-60 l-es akváriumba való???
2012. ápr. 11. 23:03
 2/9 anonim ***** válasza:

mert átverés, azért

A Fan-1 az éppen hogy elmegy, vegyél olyat

2012. ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Közben találtam ilyet is:

Az Aquael Fan-mini plusz szürot át lehet alakitani, hogy kissé nagyobb legyen belole. Leveszed a szivacsot tartalmazó dobozkát. A szabadon maradt beömlonyilásba dugsz egy PVC csövecskét és ráillesztesz egy jóval nagyobb szivacsot. Kitart 3x több idöt mint eredeti állapotban és többet is sziv.

2012. ápr. 11. 23:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha azt az amúgy is elégtelen vízforgatást egy mégnagyobb szivaccsal fojtod le, még annyi keringés sem marad.

Nincsenek csodák, egy fan mini fan mini marad, akármit csinálsz vele.

A szűrők gyártói általában túloznak a termékeik kapacitását illetően. Ez az Aquaelre is igaz, abból alapból mindig 1-gyel nagyobbat kell venni az ajánlásnál.

Egy 54-esbe inkább a fan 2 kéne elvileg (vízforgatást, és szivacsméretet figyelembe véve) de túl hosszúkás a szűrőtest, így csak a fan 1 fér el. De múgy a fan 1-et is inkább 40-45 literig használnám.

Ha még nem vetted meg, mindenképpen a fan 1-et vedd meg, lehet, még azt is át kell majd alakítani.

2012. ápr. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, én a fan1-et használom mostanában 37 literhez.
2012. ápr. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 YourDestiny ***** válasza:
Szia! Ami a dobozra van írva, abból többnyire az kisebb érték a reális. 30 literhez jó.
2012. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 YourDestiny ***** válasza:
*a kisebb
2012. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szóval ez a AQUA EL Fan Mini Plus szűrő jó azért egy 30 literes akváriumhoz

?

2012. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 YourDestiny ***** válasza:
A vízforgatása igen, de a szűrőfelület smafu. Én nem venném meg.
2012. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!