Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Olyat lehet hogy fiú aranygurá...

Olyat lehet hogy fiú aranygurámit és lány márványgurámit tartok együtt?

Figyelt kérdés

vetttem 2 aranygurámit még kisebb korukra, de kiderült hogy mind a 2 fiú és az egyiket eladnám, a másik mellé meg tudnék venni egy lány márványt. csak azért gondolam hogy jó lehet, mert mind a 2 a kék gurámi egy színváltozata.

és az nem baj hogy a lány nagyobb 1-2 centivel, mint a fiú?

és azt lehet hogy ha van az egy lány és egy fiú akkor vennék 2db 3-4 centis lányt pluszba? nem bántanák a nagyobbak?

bocsi a sok kérdésért de nem akartam ezért több kérdést kiírni.


2012. ápr. 12. 21:24
 1/6 Dergo97 ***** válasza:
1 pár böven elég!
2012. ápr. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 YourDestiny ***** válasza:
Ha szaporítani szeretnéd, akkor azonos színváltozatot vegyél. Az, hogy vehetsz-e melléjük még 2 nőstény gurámit, szerintem az akvárium mérete és a szűrésed dönti el.
2012. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
165 liter és atman at-3338 szóval az engedi és nincs egyáltalán túltelepítve, inkább azért kérdeztem, hogy a nagyobbak bántanák-e.
2012. ápr. 13. 15:46
 4/6 YourDestiny ***** válasza:
Mekkorák a nagyok?
2012. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

na pedig még a kérdésbe bele akartam írni

a fiú 6-7 a lány 7-8 cm.

2012. ápr. 13. 18:14
 6/6 YourDestiny ***** válasza:
A biztonság kedvéért jó, ha van menedék vagy növény az akváriumban, de nem kéne, hogy gond legyen.
2012. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!