Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 200 literes akváriumba...

Egy 200 literes akváriumba nagy lenne a Atman cf1200 vagy JBL CristalProfi e1500 külső szűrő?

Figyelt kérdés

Sügerek vannak az aksiba!

Köszi előre is a válaszokat!


2012. ápr. 15. 13:52
 1/2 YourDestiny ***** válasza:
Elég, de én JBL-t nem vennék. Viszont az 1500 liter per óra nem tudom nem-e lesz sok a szűrőbaciknak, még fojtással is. Én egy 1200 liter per órásat vennék, ezt megtömném jó minőségű bio szűrőanyaggal. Magában nem garantált, hogy elég, így tennék mellé egy belsőt, kizárólag mechanikai szűrésre. Ha a belső dolog nem tetszik, akkor két kisebb teljesítményű külsővel működtetném.
2012. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most jelenleg van egy Hydor Crystal 4 Duo R20 belső + atman cf600-as. Szeretném a belsőt megszüntetni. 3d háttér miatt mert nehéz lenne a hydor -t beépíteni!
2012. ápr. 15. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!