Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki tuđna nekem olyan...

Valaki tuđna nekem olyan édesvizi, kistestű (5-6cm) halfalyokat mondani, amik békesek, az akvárium középső részén úszkálnak, nem szaporodnak olyan könnyen és szerintetek jól néznek ki?

Figyelt kérdés
A vízfelszín és a talaj közelében lévő halakat már összeállítottam: 1-2 falyta algaevő csiga (amik nem szaporodnak) , sepregető + óriás sepregető garnéla, csokoládécsík, Tűharcsa, vörös neonhal, Csíkos baltahasú lazac, színpompás dánió. 500L-es akvárium. Szerintem ez így jó. (Még semmi nincs meg csak tervezem, de korábban már foglalkoztam halakkal.)

2012. ápr. 15. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
figyelmedbe ajánlom ezt a könyvet, sokat megtanulhatsz belőle: [link]
2012. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Karcsú díszmárna. Nyugisak és szépek élőben.


Ékfoltos razbóra is jó mellé, csak az kiugrik az akváriumból ha nincs lefedve, de az is nyugis.

2012. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó! Észrevettem, de itt kb. mindegy a helyesírás, ha nem tudsz normális választ adni, akkor kérlek ne válaszolj.
2012. ápr. 15. 18:38
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hable a Ékfoltos razbórának utánanéztem az szerintem is egész jól nézki. A másik sajnos nem hiszem, hogy jó lenne, mert azt már néztem és azt írták nagyon könnyen szaporosik.
2012. ápr. 15. 18:44
 5/9 YourDestiny ***** válasza:
Az 500 liter nem elírás? Ha 50 liter akar lenni, akkor a neon felejtős.
2012. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
500 liter körüli lesz.
2012. ápr. 16. 14:39
 7/9 YourDestiny ***** válasza:
Értem. Azért gondoltam, hogy elírtad, mivel max. 5 centis halakat írtál. Ekkora akváriumba bármi mehet. Kis halakból, pl. a neonból is annyi kell bele, hogy az egy kész vagyon.
2012. ápr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem muszáj bele sok neon, mivel több halfajt veszek bele, (max. 20 neon) de igen elég drága lesz.
2012. ápr. 16. 18:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Na itt egy pár fajta válogassál belőlük :D :citromlazac,császárlazac,fekete fantomlazac,fekete tetra,izzófényű pontylazac,neonhal,vörös neonhal,rózsalazac,serpalazac,vörös fantomlazac,vörös orrú lazac,aranyneon(a vörös neon tenyészetéből),kolibrihal,vörös karcsú díszmárna,ékfoltos razbóra,leopárd dánió,zebra dánió,guppi,platti,molly,szifó(mexikói kardfarkú hal)törpe gurámi,sziámi harcoshal(betta),na itt egy pár darab XD nem mind tartható együtt,de válogathatsz közölük XD :D :)
2012. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!