Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aqua nova ncf 1200-as külső...

Aqua nova ncf 1200-as külső szűrőről mi a véleményetek? Esetleg használ ilyet valaki?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 20:47
 1/7 YourDestiny ***** válasza:
Én nem sokat tudok róla, de annyi biztos, hogy a gyári szűrőtöltet felejtős. Nem sokat ér, mindenképp cserélni kell. Egyes Aquanova termékekről hallottam már jókat, de a szűrőkről még semmit. Mindenesetre a két év garancia nem túl bíztató, de akár jó is lehet. Alkatrész kapható hozzá bőven. Én mindenképp kerámiatengelyeset vennék, nem tudom ez a szűrő milyet rejt.
2012. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez is kerámia tengelyes.

[link]

2012. ápr. 16. 21:53
 3/7 YourDestiny ***** válasza:
Egész korrektnek néz ki, szerintem csendben kell lennie. Ha az acéltengelyes Serafil évek után is hangtalan, akkor ez duplán az lesz. Viszont megjegyezném, hogy 700 liter per óra alatt és 1200 liter per óra felett külső szűrőt nem igazán érdemes venni. Legalábbis én így gondolom.
2012. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jókat hallani róla, állítólag valami eheim prof. koppintás.
2012. ápr. 17. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ha kidobom belőle a gyári töltetet akkor milyet érdemes venni bele egy sügeres aksiba?
2012. ápr. 17. 09:35
 6/7 Frontosa ***** válasza:

[link]

Itt egész jó áron van és van hozzá siporax+ingyenes házhozszállítás.

2012. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 YourDestiny ***** válasza:
Én is a Siporax mellett vagyok.
2012. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!