Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 250 literes félig növényes...

250 literes félig növényes akváriumhoz elegendők ezek a szűrők?

Figyelt kérdés
Eheim classic 2213 és 2217. A háttér mögött van hely, a háttér szűrő nyílásokkal el van látva több részen és két szektorra van osztva kb középen. Szerintetek hogy alkalmazzam a két szűrőt(szűrőanyagok, csak mech stb.-re gondolok) ha egyáltalán elég hozzá?
2012. ápr. 17. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
ha a háttér mögött van hely, akkor oda egy 3ezer Ft-os vízpumpát beraksz, vagy kettőt, és telerakod a hátteret szűrőanyagokkal, kis zsákokban.
2012. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A háttér mögött csak a csőnek van hely, a kérdés az, hogy ezekkel a szűrőkkel hogy tudom a leghatékonyabban szűrni.
2012. ápr. 17. 20:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Valamint az, hogy elég-e hozzá ez a két szűrő, vagy vennem kell hozzá mást is pluszba.
2012. ápr. 17. 20:33
 4/6 YourDestiny ***** válasza:
Én keveslem. Legalább két 1000 liter per órás kellett volna, vagy egy 1000-1200 és egy 700-800 liter per órás. Természetesen minőségi töltettel. Milyen halak, növények és világítás lesz?
2012. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy pontosan milyen növények lesznek azt még nem tudom, függ a bolttól is ahonnan veszem, hogy milyeneket tudnak beszerezni. De viszonylag keveset akarok bele növényeshez képest, de azért többet mint egy sima halasba. A vilagitas még szinten nem rögzített, mert magamnak fogom építeni hozza. A halakat nagyjabol tudom, lesz benne vitorlás, gurami, pontylazacok és ancik. Amugy az akváriumot igy vasarolom egyben használtan szűrővel (ami egyébként még új, csak mar nincs rá garancia) Ha mar a világítást kérdezted kb mennyi a minimum?(110 centi hosszú aksi)
2012. ápr. 18. 05:22
 6/6 YourDestiny ***** válasza:
Gondolom akkor T8-as 90 centis csövek lesznek. Hogy mennyi és milyen cső lesz, az attól függ, milyen és mennyi növény lesz betelepítve. Én 4 csőnek mindenképp csinálnék helyet (bár a szélességet nem tudom), legfeljebb külön kapcsolókat szerelsz be és nem használod majd ki mind a 4 úgymond slotot.
2012. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!