Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Gömbakvárium miért nem értik...

Gömbakvárium miért nem értik már meg?

Figyelt kérdés
nem hiszen el hogy minden 3.kérdés hogy mit tegyek a gömbakváriumba...miért nem tudnak 2 kérdéssel lejjebb menni és ott megnézni???? és miért nem fogják màr fel hogy qvàra szinte semmit nem lehet benne tartani???
2012. ápr. 17. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
mert lusták olvasni
2012. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem tom de igazad van mer a gömbakvàrium megbolondulnak a halak.
2012. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a legközelebbi kérdezönek fogok vàlaszolni és azt fogom irni hogy persze tegyél bele nyugottan piranha halat ;DDDDDDDDDDDD
2012. ápr. 17. 21:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem :D Elég csak spongebobékra néni :D Atok is meg vannak őrülve a
2012. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na szóval a befejezés :D

... Azok is meg vannak őrülve a GÖMBAKVÁRIUM fejű szanditól :D....

2012. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 YourDestiny ***** válasza:
Az ilyen kérdések fele szándékos és provokatív.
2012. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem sok egoista tesz rá nagy ívben, hogy kínozza az állatot és hiába van ennek tudatában,mégis azt várja, hogy valami hasonló "állatbarát" helyeseljen a gömbaksijához
2012. ápr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Képzeld el, hogy még sosem volt közöd akváriumhoz, először van iylesmivel dolgod, mert szeretnél egyet. Feljössz ide a gyakorikérdések.hu-ra, és felteszed a téged foglalkoztató kérdést, ami a gömbakváriummal kapcsolatos, hiszen eddig sejtelmed sem volt arról hogy ez rossz. Utána nézed meg mások kérdéseit, illetve olvasod el a válaszokat, és megtudod hogy a gömbakvárium rossz. Még szerencse, hogy van ez az oldal, gondolod, mert a leendő a halaim megmenekültek a szenvedéstől, ugyanis eléggé egyértelműen kizártad a gömbakvárium gondolatatát. Aztán csak nézad tovább a kérdéseket, és megtalálod ezt, amire épp válaszolok, és amit te kérdeztél. Ekkor már rég rájöttél, hogy mekkora hülyeséget kérdeztél, ezért megérted hogy ilyet kérdezett valaki. DE MIVEL A KÉRDÉSHEZ ÍRT KOMMENT, ILLETVE A VÁLASZOK A KÉRDÉSRE BUNKÓMÓDON TÉGED SZIDNAK, MÉRGES LESZEL, ÉS EZT VÁLASZOLOD A KÉRDÉSRE, AMIT ÉN MOST IDE.

Ugyanis a kérdésed előtt feltett két gömbakváriumos kérdést én kérdeztem, szal ezt a kérdést egyenesen nekem írtad, ez kétségtelen.

FELFOGTAM HOGY NEM KELL GÖMBAKVÁRIUM MÁR, ÉS FELFOGTAM A VÁLASZOKBÓL IS!!!! FÖLÖSLEGES VOLT EZT A KÉRDÉST KIÍRNOD!!! ÉS FÖLÖSLEGESEK VOLTAK A VÁLASZOK DÖNTŐ TÖBBSÉGE!!!

Bár elismerem, igaz, hogy előbb olvasnom kellett volna a korábbi kérdéseket, és akkor nem tettem volna fel a kérdést, de nem mindegy? Így legalább még egyértelműbb lett a válasz.

2012. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
amikor elkeztem akizni elöször utàna olvastam a dolgoknak és ha valamit nem értettem akkor itt feltettem!! google jo baràtod lenne :))))
2012. ápr. 18. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!