Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Üdv Mindenkinek! A neonjaimon...

Jampecka kérdése:

Üdv Mindenkinek! A neonjaimon apró ezüstös pöttyök jelentek meg. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Vettem a boltban PARAKILL TURBO-t (a boltos ajánlotta, mert darakórra gyanakodtunk. ) Beletettem a vízhez megfelelő mennyiséget, és 3 napig hagytam benne. (szintén a boltos javaslatára. ) 3 nap után a víz felét lecseréltem, de még mindig van rajtuk ilyen apró fényes valami. Lehet, hogy csak légbuborék a porlasztóból? Ugyanis az egész akvárium televan ezzel az apró"izékkel" Mit javasoltok?
2012. ápr. 18. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy beállt akváriumban nincsenek légbuborékok, valószínűleg súlyos darakór. A parakilles kezelés nem csak ennyiből áll, ezt a folyamatot meg kell csinálni vagy 3 szor, hogy hatásos legyen. Hőmérsékletet felemelni, szűrőt külön járatni, erősen levegőztetni, és felfüggeszteni az etetést.


De a lényeg, hogy ilyen durván nem szokott előjönni csak úgy magától, szóval át kéne nézni az akváriumot (körülményeket) hogy nem kell e változtatni valamin. Ha ugyanis ez nem történik meg, akkor annyi nekik a parakill, mint halottnak a csók.

2012. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!