Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit gondoltok erről a lámpáról...

Mit gondoltok erről a lámpáról? Www. Vadvilagbolt.hu/webshop/reszletek/121816/

Figyelt kérdés
Egy 25 literes akvárium fölé gondoltam.Egy hal és növények lesznek benne.

2012. ápr. 20. 18:06
 1/10 YourDestiny ***** válasza:

Jónak jó, csak rettentően drága. Az éjszakai világítást nem javaslon még 0,2W-al sem. Szerintem teljesen felesleges ilyen egy lámpába. Én ezt ajánlom:


[link]

2012. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 YourDestiny ***** válasza:
Bocsi, 0,5W-os éjszakai LED-et ír, de teljesen mindegy.
2012. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És az nem gond,hogy rákoknak való? merthogy én halnak szeretném :)

Vettem egy akvárium szettet, de nem tetszik a teteje meg a lámpája olyan sárgás fényt ad.Hülyén néz ki a másik akvárium mellett mert annak meg halvány lilás a fénye. Szóval a szettes lámpás tetőt szeretném kicserélni egy jóra.

2012. ápr. 20. 18:36
 4/10 YourDestiny ***** válasza:
Nem rákoknak van, csak a mérete miatt írják ezt. Általában garnélákat szoktak ekkora méretű akváriumba tartani. Természetes fehér fényű (daylight), 6500 K-es izzó van benne, amint láthatod. Ez nem sárgás, és akváriumi világításra tökéletesen megfelel.
2012. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 YourDestiny ***** válasza:
Bár ha eredeti tető van az akváriumon, akkor én nem cserélném le egy lámpára. Vegyél bele egy daylight fénycsövet (vagy ami van benne) és meg van oldva.
2012. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért akarom lecserélni mert a hozzá való tető fekete műanyag, és az asztal amire tenni tudtam túl alacsony, úgyhogy alig látom mi van benne. Gondoltam vágatok rá üveglapot és teszek valami szép lámpát rá.
2012. ápr. 20. 19:58
 7/10 YourDestiny ***** válasza:
És felülről mivel fogsz többet látni a műanyag tető nélkül? Az üvegtetőn lecsapódás képződik. Ráadásul a szűrőd is fodrozza a felszínt.
2012. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez jó kérdés, én is gondolkodtam rajta,hogy vízköves is lesz, maszatos is...lehet,hogy maradok akkor csak az cső cserénél.
2012. ápr. 20. 20:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Teljesen szuper, de itt a link rendesen.

[link]


Én a aqua depóba vettem, feketében.


Ez a 13 Wattos

[link]


Ez meg 26 Wattos

[link]


25 literre elég a 13 Wattos, pl a vizi hortenzia nekem 37 literben nagyon szépen nőtt alatta.

2012. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. ápr. 21. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!