Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ebben az akváriumban lehetne...

Ebben az akváriumban lehetne 1 bettát tartani?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék egy nano akváriumot, és ezt néztem ki, de ez elvileg garnéláknak van. Az mit jelent, mi a különbség egy halas és egy garnélás aki között? (mindkét link alatt ugyanaz az aki van)

[link]

[link]



2012. ápr. 21. 09:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azt hogy nano azt csak a mérete miatt írják.Ebben lehet bettát tartani, mivel 31,5 l.Főleg hogy fűtő és szűrő is van hozzá.
2012. ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nem jó, mert nagyon gyönge a szűrés egy halnak és az akvárium alakja sem jó, mert nincs úszótér.

centrumzoo oldalon van pár jó szett ami olcsóbb is:

[link]

[link]

talán nekem ez tetszik a legjobban: [link]

az első 2-ben szűrőt kell cserélni, de az eheim szettben nem fontos, ha csak 1 bettát tartasz.

az 54 literes annyiból is jobb, ha megunod azt az 1 bettát, akkor több fajta halat vehetsz bele mint 30 literbe.

2012. ápr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
na ez lenne a másik kérdésem, hogy a leírás alapján milyennek ítélitek a fűtőt, illetve a szűrőt? megfelelő?
2012. ápr. 21. 09:35
 4/16 anonim ***** válasza:
a szűrőt értékeltem, az cserés, a fűtő meg ha automata és kb azonos a watt éréke az akvárium űrtartalmával akkor megfelelő.
2012. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ebbe szivacsszűrő van? Hát az még bugyog is, az elég tré.
2012. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ha külön megvennéd azt a gagyi lámpát 5ezerért.

Alá egy sima 30 literes akváriumot 3ezerért és bele egy aquael fan-1 szűrőt 4500 -ért, meg egy fűtőt hát azt nem tudom mennyi, de úgy össz 1-2 ezerrel olcsóbban ki lehetne hozni és lenne egy jó szűrésed hozzá.

2012. ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

bettát nyugodtan tarthatsz benne, más halakat viszont ne nagyon, mert kicsi a szűrője és a fűtés sem szabályozható. a garnélás gyakorlatilag azt jelenti, hogy a garnéla még elvan benne vígan, de a halnak már gáz :)

A betta kivételt képez, azt nyugodt szívvel bele teheted, jól fogja érezni magát!

2012. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hable nem minden szivacs szűrő "bugyog"! ez nem az a klasszikus, légpumpával hajtott szivacs szűrő amire te gondolsz! ez egy motoros belső szűrő, aminél a szivacs szabadon van (magyarul szűrőház nélküli), hogy a garnélákat ne szippanthassa be a szűrőházba!
2012. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

itt jóval olcsóbb ez az akvárium és még postaköltség sincsen!


[link]

2012. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, valójában innen rendelném, csak itt nincs semmi leírás, azért nem ezt linkeltem:)
2012. ápr. 21. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!