Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi tortenik, ha peneszedesgatl...

Mi tortenik, ha peneszedesgatlo van a szilikonban? , Attol tartok, olyat hasznaltam. Ti szetszednetek emiatt az egesz akvariumot?

Figyelt kérdés

Ismerosom ilyennel ragasztotta be a hatteret,ket honapja van az aksijaban,a halai nem betegek.

A flakonon nem szerepel az osszetetele,de annyi ra van irva,hogy mould resistant(penesz ellenallo).

Ti szetszednetek az egesz akvariumot emiatt?



2012. ápr. 23. 06:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az ismerősödnél bevált ugyan ez a ragasztó, akkor nem szedném szét.
2012. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszont, jut eszembe, a telepítést néhány csigával kezdeném a biztonság kedvéért.
2012. ápr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Platypus ***** válasza:
Én nem merném használni. Ha te bevállalod a kockázatot, akkor használj aktív szenet és vízelőkészítőt az első pár hónapban.
2012. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az aktiv szén is jó ötlet, a tesztcsiga is, ha életben marad, jöhet egy teszthal, ha az is, akkor nagy gond már nem lehet szerintem.
2012. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
Én nem kockáztatnék vele.
2012. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!