Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit lehet tenni, ha egy...

Mit lehet tenni, ha egy halnak orvérzése van?

Figyelt kérdés
Ma vettem az akváriumba uj növényeket és uj talajt, de mikor betettem a halakat az eggyiknél észrevettem, hogy orvérzése van, és lassabban is veszi a levegőt. Mit tanácsoltok, mit tegyek vele?
2012. ápr. 24. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólj anyádnak hogy vigyen el TÉGED elvonókúrára.
2012. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 YourDestiny ***** válasza:
Nem hinném, hogy kiharaptak volna egy darabot a fejéből, szóval ettől pontosabban kellene azonosítani ezt a dolgot. Piros a feje? Hol? A szája fölött? A szemei között? Milyen hal?
2012. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a szája fölött, de mintha kezdene elmulni neki, ramireziröl lenne szó. És még ezt már korábban is észrevettem nálla, hogy nehezebben tudja bekapni a táplálékot, mintha félne jobban kinyitni a száját
2012. ápr. 24. 18:49
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
Ha nem veszel észre viselkedési zavarokat, akkor ne túlajdoníts neki túl nagy jelentőséget. Eszik, úszik. Egy fotó talán többet mondana. Azért figyeld őt néha...
2012. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben;) kösz
2012. ápr. 24. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!