Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pár napja az aljzattal egy...

PiciSofi kérdése:

Pár napja az aljzattal egy vonalban, az üvegre barna "csík" húzódott (csapódott ki). Mi okozza ezt? Ha lenne valakinek ötlete kérem, hogy ossza meg. (Korábban ilyen még nem fordult elő! )

Figyelt kérdés

2012. ápr. 25. 17:52
 1/3 Dergo97 ***** válasza:

Ez a hasznos baktériumok miatt van!

Teljesen természetes!

2012. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetes folyamat. Algák, illetve baktériumok rakódnak le. Nem veszélyes a halakra.
2012. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.... A baj csak az h a víz pár nap leforgása alatt matt lesz és hiába tisztítom a szűrőt, kb.2 nap múlva ugyanott tartok... a halak viszont folyamatosan pusztulnak :S a bettám hasvízkóros lett, a következő utam az állatkereskedésbe az lesz, hogy megkérdezzem, küzdjek-e érte, szegénynek mi legyen a sorsa :( (Szerintem egyszerűen csak a víznek van baja, következő nagy-vízcserénél máshonnan hozunk bele vizet, hátha úgy jobb lesz. Ha viszont nem, akkor már tényleg nem tudom, hogy mi lehet a baja.)
2012. ápr. 29. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!