Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A xifó tényleg kiugrál a vízből?

A xifó tényleg kiugrál a vízből?

Figyelt kérdés
Muszáj lenne tető az akváriumra hozzá?

2012. ápr. 25. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem kettő is meghalt így anno. Pedig még volt is tető, csak amikor részleges vízcserét csináltunk, addig ugye nem volt rajta az üveglap, és az egyik xipho átugrott a teknőseimhez, akik persze azonnal szétmarcangolták, egy pillanatom se volt, hogy kivegyem :S Nagyon bőgtem, még csak 11 éves voltam. Egy másik xipho-m meg akkor ugrott ki, amikor nyaraltam és akire rábíztam őket, az véletlen hagyott egy kis rést, de tényleg kicsi rés volt, mégis képes volt kiugrani. Mire hazaértem, szárított hal lett belőle :S Ez pont a 2 kedvenc halacskám volt :( Szóval csak óvatosan :D
2012. ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, néha még a mirinyó réseken is kiugorhat.

Személyes tapasztalatom nincsen, csakis a barátnőmtől tudom ezeket, akinek volt még anno.

Éppen ők is vízcserét csináltak, és egy ideig nem volt rajta tető, kiugrott, egyenesen a padlóra; mire megtalálta, már halott volt. Azóta sem tartja őket.

2012. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha felül van 20cm száraz rész, azon nem ugrik át, de gondolom nem akarod leszívni az akvárium felét,

tehát ehhez jobb ha van tetőd.

2012. ápr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!