Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Eltünt az anci az akváriumból...

Eltünt az anci az akváriumból mi lett vele?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 07:51
1 2
 1/11 djubika válasza:
Attol fugg mikor láttad utoljára. Vagy elbujt valahová (nekem 4 van az aksiba de legalább egy orát kell keresni mire megtalálod mind a négyet) vagy a többi hal megette.Kiugorni nem hiszem soha nem láttam ancit ugrálni De megteheti :))))
2012. ápr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az ancik el szoktak tűnni néhány hétre. Ugyanis a hím a nőstény petéit őrzi egy arra alkalmas búvóhelyen. Nekem az ancim az ideje nagy részét ebben a várban töltötte.

[link]

Rá pát hétre (lehet hogy hónapra) előhozott egy pici ancit.

2012. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kb 3 hete vettem észre, hogy nincs meg és biztos nincs.
2012. ápr. 27. 13:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha mar 3 hete akkor vagy kiugrott, vagy elpusztult :S
2012. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 YourDestiny ***** válasza:
Nálam réges régen volt már olyan, hogy eltűnt az ancistrus és a corydoras. Nem ugrottak ki, viszont hosszú idő után alzattakarítás közben megtaláltam a csontokat.
2012. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 YourDestiny ***** válasza:
*aljzat
2012. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aljzatporszívóztam és csontokat sem találtam.Köszönöm az eddigi válaszokat.
2012. ápr. 28. 08:25
 8/11 anonim válasza:
Simán kiugrik! Nekem a növendék Gibbicepseim közt volt egy kamikaze én sem leltem pár napig aztán takarításkor az aszalt kis teste előkerült. Szabadulóművészek volt nekem már a háttér mögött is anno ancim, alig bírtam kiszedni. (Azóta nincs gyári "laphátterem" csak saját készítésű). Lehet, hogy meglesz ám, nekem is csinálnak az algázók ilyeneket! Cukkinit kapnak vagy uborkát??? Azzal előlehet csalni nálam őket persze ha ismerik már.
2012. ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 YourDestiny ***** válasza:
Aljazporszívózás közben nem fogod megtalálni, ami belőle maradt, ha erre a sorsra jutott. Ha egyszer kikerül az aljzat, vagy ha egyszer felforgatod az akváriumban, akkor nagyobb eséllyel meglesz.
2012. ápr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom hogy nincs meg, remélem nem találok rá valahol a földön. Olyan kis cuki volt 2 Cm-es. Még van egy kisebb, remélem ez nem lép le. Köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 28. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!