Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jobb lett? (Képek)

Jobb lett? (Képek)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2012. ápr. 27. 08:07
 1/10 Platypus ***** válasza:
Határozottan jobb lett. Még mindig nem az én ízlésvilágom, de tudom értékelni a változást. A nagy forrásmészkő sziklát jobb lenne kivenni, az nem tesz jót a vízkeménységnek. A másik két kő is erősen mészkőnek tűnik. Nem ártana végezned egy savpróbát, azaz leönteni 20%-os ecettel, és ha pezseg, akkor jobb kivenni az akváriumból. Ugyanezt a talajjal sem ártana megtenni, mert a festett talajok alapja is gyakran mészkő.
2012. ápr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kiprobàlom!
2012. ápr. 27. 08:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lett.
2012. ápr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
sosem értettem, hogy egy akváriumba minek kell romos épületet, kis búvárt, hajóroncsot, koponyát, színes kavicsot, kék-zöld aljzatot és hasonló giccses holmikat tenni? annyira természet idegen az egész és szörnyen gagyi! egyetlen komoly akvarista sem pakol ilyen giccseket az akváriumába!
2012. ápr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem.
2012. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik ha az elözö kérdésemet ismernéd akkor talàn tudnàl vàlaszolni is rà de ugy làtom nem ismered.. (és tudnàd a müanyagok okàt is);DD ott leirtam mindent..nem tartom maga akvaristànak mert nem évek ota csinàlom !! de örülök hogy a tiéd sokkal szebb legalàbb van mire büszkiének lenned!!!!
2012. ápr. 27. 13:32
 7/10 bamboochatheone ***** válasza:
100%

Ettől a talajtól simán szemrákot lehet kapni.:D

Sima fekete bazaltzúzalék és gyönyörű.

2012. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 YourDestiny ***** válasza:
Még mindig azt mondom, hogy a három mű tárgyat ki kéne venni. Van benne növényed nem egy, nem kettő, így nem hinném, hogy akkora szükséged van rá. Nyisszantsál le egy faágat vagy valamit, ha annyira szeretnél bele bújkálót. Ha van algaevőd, ez úgyis elkerülhetetlen. A aljzatot is cserélném, a festett kavics nem túl jó, sose lehet tudni, mi oldódik ki belőle. Én is bazaltzúzalékot tennék bele.
2012. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én meg "Aquatic Nature Pro-Soil"-t tennék bele, ha már itt lehet választani, hogy ki mit tenne :)
2012. ápr. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
na az nekem is nagyon tetszik!!!
2012. ápr. 28. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!