Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan lehet egyszerűen...

Dergo97 kérdése:

Hogyan lehet egyszerűen házilag vízszűrőt csinálni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Millió féle módja van. Általában a konkrét igények döntik el, hogy a legcélszerűbb. Lehet belső, lehet külső, lehet rejtett, lehet csak úgy natúron pl egy matten, a külsőnél lehet nyitott vagy zárt rendszerű (ez mondjuk már nem olyan egyszerű) a szűrőt lehet tenni az akvi alá, mellé, fölé, ha nyitott rendszerű, akkor mindegyiket másképp kell csinálni.

Mondjuk egy belső matten, vagy egy külső oldalpolcos szerintem nem túl bonyolult.

2012. ápr. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ebből sokat értettem -.-
2012. ápr. 30. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor összefoglalom.

Az a lényege, hogy előbb el kell dönteni, milyen fajta lenne neked jó, (a fajtákat leírtam, utána tudsz nézni, de akár anélkül is előbb tudnod kell, milyenre van szükséged, mik az igényeid, mekkora az akvi milyewn halakkal, hol van hely szűrőnek, stb, stb)

és a konkrét típusban tudunk segíteni.


Mert nyilván senki nem fogja neked 80 oldalban leírni ide az össze létező lehetőséget.

2012. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez már érthetőbb!
2012. ápr. 30. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy vízpumpa mindenképp kell hozzá, vagy egy powerhead, vagy egy szökőkútszivattyú - nekem az utóbbi van, mert azzal szívni is tudok nem csak fújni és kiszívom a vizet az akváriumból a mellette levő tartályba, aztán ott van benne a szűrőanyag és onnan meg csak egy csövön át viszafolyik a szűrt víz.
2012. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!