Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem szaporodnak a...

Miért nem szaporodnak a guppiaim? A Zsúfoltság miatt? (több lent)

Figyelt kérdés

Van a 45-48literes akváriumomba 1 szűrő, 1 nemtudom milyen növény , ésjávai moha. Ilyen halak vannak benne:1 pár gömb, 1 fiú, 2 lány guppi,,1 algaevőharcsa,és kaptam bele váratlanul 2 pár dániót. A dániókat próbáltam elajándékozni, senkinek nem kell. A kisállatboltokba pedig nem fogaták be....

Új akváriumot pedig nem tudok venni!!!! Most mitévő legyek?

Bár van egy 25 literes akváriumom, akkor abba rakjam át a guppikat?Csak az a baj, hogy abba nincs szűrő!! Az nem olyan nagy baj???

Új akváriumot nem engednek venni a szüleim, mert hogy panelházba olyan nagy 70 literes nem való!!!

A válaszokat előre is köszönöm!!



2012. máj. 1. 08:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja bocsi 1PáR GöMB MOLLY!!!
2012. máj. 1. 09:02
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a zsúfoltság miatt, nincs olyan sok halad, csak nem oda illőek.

Ha egy panelba nem való 70 liter, akkor 48 literbe nem való gömb molly, meg anci.

Ha valamivel gond lehet, az a szűk élettér, és a rossz vízminőség.

De a guppik még úgy is szaporodnak, szerintem nálad is fognak. Nem mint ha szükség lenne rá, mert a kicsiket ugyanúgy nem fogod tudni hova rakni, mint a dániókat. Ott meg nyilván nem maradhat mondjuk 30 kis hal, mert az tényleg tönkretenné az egészet.

2012. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!