Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az osztályunkban kell lennie...

Az osztályunkban kell lennie egy piócánal, hogy vízsgálgathassuk az adott órákon. A környezetet előteremtettük már neki, csak nem tudjuk, hogyan kell etetni, gondozni. (? )

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát fogsz egy halat és rárakod.

Tudom brutál, de vért szív. Nem?

2012. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bizony, élő hallal lehet etetni, de nem valami szép látvány.

Vagy a saját véretekkel is táplálhatjátok, viccen kívül. Nem fáj annyira, egészséges és nem hal meg senki.

2012. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én undorodok tőle,hogy megfogjam.Az osztályból mindenki más is utálja.Csak az osztályfőnők engedi őt zabálni.De ez nem mehet így sokáig!
2012. máj. 3. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Osztályfőnökötökön lóg a pióca? Na azt megnézném :D
2012. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A pióca melyik faját tartjátok,mert van amelyik hónapokig is elvan élelem nélkül,amúgy hentestől vagy vágóhídról kaphattok bélbe kötött vért melyhez alvadás gátló van keverve.
2012. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kössz nem!Csak élő halat eszik?Amúgy nem viccelek az osztályfőnököt szívja.(persze nem úgy,hogy minden nap,hanem valahogy leszedi őt mikor megunta.Bár lehet,hogy megse szívta az oszt főnököt,mert akkor nem lehetett volna csak úgy leszedni a kezéről)
2012. máj. 4. 17:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátomon volt már pióca (rajtam még nem), azt mondta meghúzza, lecuppan, kész. Kicsi ellenállása van, de le lehet szedni :)
2012. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!