Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aranyhalat és neonhalakat...

Aranyhalat és neonhalakat lehet egy akváriumba tenni?

Figyelt kérdés
Mert van egy akváriumom amibe van két aranyhal és még mellé két fehér aranyhal szeretnék mellé venni neon halat. Csak nem tudom , hogy össze-e férne nem-e eszik meg egymást. És még kérnék tippeket , hogy milyen halakkal férne össze az aranyhalak.
2012. máj. 3. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet hidegvizi halat összerakni trópusi hallal.

Nem egyezik a hőmérséklet igényük - az egyik szarul fogja érezni magát.


Az aranyhalnak kb 20 fok hideg,

a neonnak meg kb 24 fok meleg víz az ideális.

2012. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kzs ***** válasza:

Csatlakozok az előttem szólóhoz, és kiegészíteném azzal, hogy az aranyhal meg fogja enni a neonhalat.

Ami engem illet, én nem tennék össze aranyhallal semmit.

2012. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:
Hogy mivel lehet társítani az aranyhalat, az elsősorban attól függ, mekkora az akvárium és milyen teljesítményű a szűrése.
2012. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Nekem simán együtt vannak az aranyhalaim, neonhallal harcsával, zebra dánióval, tigris bóciával és kék gurámiva. Jó pár hónapja együtt vannak egyik sem eszi a másikat, nem csipkedik egymást. 120 literes akváriumban vannak. Ismerősömnek is együtt van az aranyhal a neonhallal és nem bántja. A vitorláshal szereti megenni a neonokat azt a párosítást kerüld :)
2013. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!