Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segítség, életben fognak...

Segítség, életben fognak maradni ugye?

Figyelt kérdés
Születtek kis gömb/ballonmolly ivadékok,azt nem tudom, hogy mikor mert már olyan 3mm-esek. De azt vettem észre , hogy a szűrő elfujja őket, erőlködnek, de magával sodorja a víz őket,,,,,,és nagyon megsajnáltam, ezért kihúztam(eddig 24 órás üzemben volt) Van benne egy elbújó,egy növény, és jávai moha,,,,nemfognak a szűrő és az éhség miatt elpusztulni????

2012. máj. 4. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
hát szerintem a szűrőt nem kéne kihúzni semmiképp..ha eddig bírták, akkor biztos van olyan rész az akváriumban, ahol nem olyan erős az áramlás és meg tudnak bújni..etetni tuti lehet őket, minél apróbb eleséggel, ha nincs más a többi hal eleségét aprítanám, de majd biztosan kapsz valami komolyabb választ is
2012. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lehető legnagyobb hiba volt a szűrő kihúzása.

Inkább normálisan be kellett volna állítani az áramlást.


Etetni igazából csak külön helyen, vagy nevelőhálóban tudod őket. Felnőnek enélkül is, de nagyon lassacskán. Szeretik a zöldségeket, próbálkozhatsz forrázottakat bedobni néha, hátha a abból jut nekik.

2012. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. máj. 5. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!