Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A pink dánióm az akvárium...

A pink dánióm az akvárium alján fekszik gyors szapora légzése van mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 10:35
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
Megfázásra utaló viselkedés.Ha az úszóit is összehúzza és halványabb a színe, akkor majdnem biztos.Nézz jól körül nem látsz e még valamit.Ellenőrizd a vizet,hőfok,PH,klór, stb. Írd le miket mértél.Automata fűtésed van? Salx Narval.
2009. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát még észre vettem hogy a farokuszaja is töredezett volt!de sajnos már a halam is elpusztult!:(perig csak me reggelre lett ilyen mert tegnap este ég semmi baja sem volt!
2009. jún. 24. 14:15
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Azért csak tedd amit mondtam,nehogy a többivel is történjen valami.Kellene tudnom, mennyi a hal és milyenek, mennyire dús a növényzet,ill mekkora az aksid,mivel világítasz,milyen berendezést használsz, mikor cseréltél vizet és hogyan.És azokat amiket fent leírtam.Megpróbálok segíteni, ha tudok. Salx Narval.
2009. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Salx Narval látom rengeteg okos tanácsod van.Mi még kezdők vagyunk már pusztult is el halunk.kérlek irj privit,szeretnék megismerkedni veled emailben és beszélgetni a halakról.
2009. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!