Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek mi lesz ebből?

Szerintetek mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Hali

Nekem van 3 db zebrasávos sügérem na most ezek az akvárium jobb elülső sarkában elkezdték kb 1 hete a köveket kihordani most raktam be oda 5 perce 1 követ slégan meg látom h ikrázás v mi lesz csak az a baj h a rot-rot az mindig be megy oda és elzavarja őket mit csináljak szerintetek ívni fognak? Jah és csak 2 hordja a követ a zebrasávos sügérek közül


2012. máj. 7. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem csak 1db csak márvány sügerem volt, de ő egyedül is mindig rendezkedett. A kavicsba ásott nagy lukat, a növényeket odavitte a szájába köré, és belefeküdt a lukba. Így pakolt sokszor és csinált magának 2 házat is, egyiket az akvárium közepére, másikat meg a szűrő alá. Aztán oda bebújt és onnan lesett ki. Mikor ránéztem néha meg behúzta a fejét. Jópofa volt nagyon.


Az viszont biztos hogy rossz nekik ha az a másik rot-rot bemegy és elzavarja őket. Talán őt add el.

Ez kb olyan lehet nekik, mintha te építesz egy házat magadnak és egy krokodil fogja magát és beköltözik, te meg csak nézel és nem tudod kikergetni :/

2012. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
XD Te se naon értesz a sügerekhez :P Nekem is van melletük 3 márvány ezek mindig ásnak ....És lapos köre IKRÁZTAK nekem :D Jah és azóta le ikráztak a köbe :D
2012. máj. 8. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!