Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szabade erdelyi mohat teni az...

Lacika969696 kérdése:

Szabade erdelyi mohat teni az akvariumba es meg ele?

Figyelt kérdés
Bocs a helyesirasi hibakot de it nem talaltak fel a hejesiarast! kosz a valaszokat elore is!!!!!

2012. máj. 7. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
MIVAN?:|
2012. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mi legyen???????????????
2012. máj. 7. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Neked nem lenne szabad élned.
2012. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy mért nem birsz egy kicsit normálisan irni?:D
2012. máj. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 YourDestiny ***** válasza:
Lehet, hogy én nem vagyok képben, de milyen az az erdélyi moha? Gondolom közönséges mohára gondolsz, ami szinte bárhol, vízen kívül is megtalálható. Ha meg tudod tisztítani és fertőtlenítetted, nem lehet bajod abból, ha kipróbálod. Bár én vennék inkább jávait valahol.
2012. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom az utolso falasz adonak
2012. máj. 8. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg kaptam a privátot, ugy ahogy el tudtam olvasni, választ is meg kaptad rá, én nem értettem mért kell anyázni de azt hiszem, olyan hangnemben irtam vissza ahogy te írtál. De itt is leírom.

" Meg ha lenne egy kis IQ szinted akkor magadtól is rájöhetnél, hogy szárazföldi növényt hogy akarsz víz alá tenni? Ez olyan mintha téged betennének a tenger aljára, mit csinálnál? Egy darabig élnél... mondjuk egy percet aztán megfuladsz. A mohával is így lenne, csak annyi különbséggel, hogy lehet bírná egy hétig aztán meg szanaszét rohadna. Én se vagyok nagyon nagy helyesírási bajnok, de azért le tudom irni amit akarok, hogy más ember is megtudja azt érteni."

Nem érdekel hány mínuszt kapok, de anyázni akkor sem kell segfej.

2012. máj. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hulye csoves hagyal
2012. máj. 9. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!