Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Született a guppimnak 2...

Született a guppimnak 2 órával ezelőtt 1 db kis guppija és most azóta egy db sem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Aki született az szikzacskóval és már nem él azóta, és nem is úszkált. Lehet, hogy jönnek még a kishalak, vagy ez inkább vetélés? -Ha van ilyen a halaknál, mert én kezdő vagyok, az első guppikismamám, akivel dolgom van :D?

#guppi #GUPPIBABA
2012. máj. 7. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
SZia!Nekünk is votlak guppik... nemtudom te ,hogy tartod de lehet kapni külön ilyen kis az akvárium oldalára csatlakoztatható "kisakváriumot" ami külön ahoz van, hogy a hal "vemhes" akkor le kell választani a többitől és áthelyezni a kisakváriumba. És igen elképzelhető, hogy lesz még több kicsi nekünk első ilyen alkalomkor 30-40 kishal született. De ha nagyon kezdő vagy neten olvass utána sok helyen irnak az iylenekről és a guppikról! Soksikert!
2012. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Persze-vettünk szülőszobát,és áthelyeztük oda..-mondjuk eddíg égett felettük a villany,meg ott ültem és bámultam-most arra gondolok-lehet, hogy ezzel megzavartam és visszatartja a kicsiket?Már le van kapcsolva a villany-kíváncsi vagyok mi lesz :)
2012. máj. 7. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!