Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A guppym beteg. Mi lehet vele?

Shazeen kérdése:

A guppym beteg. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Pár napja a guppy(nőstény) eléggé lesoványodott. Mára valami rózsaszín folt lett az oldalán, és kiáll belőle valami barna dolog. Etetéskor olyan volt, mintha a kaja(tubifex) kijönne belőle a "lyukon". Mi lehet vele?

2012. máj. 8. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap vidd el állatorvoshoz.
2012. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Guppy?Természetes hogy a díyzhalak meg-meg halnak sajnálom de szerintem meg fog halni de itt nagyon sok tapasztalt akvarista van én is az vagyok de fingom sincs mi baja a haladnak [link] regizni kell.
2012. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Uhh. Azonnal távolítsd el az akváriumból és szerintem a legjobb, amit tehetsz vele, hogy kíméletesen elpusztítod.

Valami teljesen kikezdte, ilyenkor több dolog is támadhatja egyszerre, belülről és kívülről is. Paraziták, vírusok, baktériumok. Esetleg parakillel és sóval megpróbálhatod kezelni, de nem sok értelmét látom.

2012. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan szerintem a bele lyukadhatott ki mert kajálás közben is jött ki belőle amit megevett, és ma is az ürülék ott jött ki. Szegénytől kénytelen voltam elbúcsúzni. Szerintm a sok száraz kaja tömíthette el a belét és ez lett az eredmény. Tök gáz hogy nem bírta ki addig amíg végre tudtam nekik fagyasztott eleséget adni. :(
2012. máj. 9. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!