Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kishalaim születtek, feltehető...

Kishalaim születtek, feltehetőleg guppik! De fogalmam sincs ilyenkor mi a teendő! Kiszedtem őket a többi haltól, mert tudom, hogy megeszik őket! A továbbiakban hogyan tovább?

Figyelt kérdés

#Guppibébik
2012. máj. 8. 22:36
 1/5 anonim válasza:
Mikor nekünk elôször kissguppiink születtek mi is kivetükk ôket egy kis üvegbe mert féltünk hogy a többi megeszi ôket :) . Másodjára már bent hagytuk ôket mert gondoltuk minek kivenni. Manapság már meg alig vesszük észre ha vannak. Szerintem benthagyhatod ôket. Ha van benne növény akkor eltudnak majd bujni a többiek elöl amig el nem érik azt a testméretet hogy ne egyék meg ôket. A továbbiakban mit kell csinálni,? Etetni ôket meg néha vizetcserélni semmi plusz. Remélem segítettem :)
2012. máj. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én, úgy csináltam mikor nálam születtek kis halak, hogy vettem egy olyan kis "ketrecet", amit be lehetett tenni a nagy akváriumba, rá kellett akasztani az akvárium falának szélére, és ilyen kis apró táppal lettek etetve :)
2012. máj. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
1. Vagyok bocsi csak annyi hogy ne ugy érsd hogy alig vesszük észre ha vannakot h kihaltak mert visszaraktam õket hanem h mostmár tudom hogy nem eszik meg ôket ezért soha nem szedem ki ok csak ennyit akartam xD
2012. máj. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na már bocsi de ez hülyeség ki kell venni őket és kész mivel igeni megeszik őket.Na gratulálni tudok az első válaszolónak igazán 1 guppy minimum 100 utódot hoz létre és azért nm veszed észre őket mivel amikor megszületnek fél percig úszásképtelenek és megeszik őket csak néhány szerencsést elsodorja a víz.De a lényeg 2-3 liter víz nem árt nekik.Reggel és este cseréld a vizet(kis kanával poháral de óvatosan sajnos kiváncsi halak)na hát kajának meg pedig van ilyen lemezes haltáp.Azt a kupakjába törd össze kanálal vagy egyébel nagyon picike darabokra és úgy megtudják enni vagy vegyél nekik rendes ujszülöt haltápot azok ajánlatosabbak azért mivel más féle vitamin van benne a kicsiknek.
2012. máj. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cerberosz ***** válasza:
én a kis mollyaimmal azt csináltam hogy fogtam egy fagyis dobozt(olyant amin nincs ragasztó), kiszurkáltam és beleraktam a vízbe kikötöttem az akvárium oldalához és abba raktam őket...amíg megerősödnek tökéletes nekik...
2012. máj. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!