Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mik ezek, kis rákok vajon?

Mik ezek, kis rákok vajon?

Figyelt kérdés

A 37 literes kis tengerimbe ilyenek nőttek újabban a semmiből, ezek csak 1-2 miliméteresek és elég sokan vannak. Ma vettem észre.


Egy kép:

[link]


Egy videó:

http://www.youtube.com/watch?v=2EYNTFmQf0Y&feature=youtu.be


Ez elgörbült:

[link]


Ez meg az egyiknek a páncélja lehet:

http://www.youtube.com/watch?v=PRufhwJbsrU&feature=youtu.be


2012. máj. 8. 23:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem az ugrott be eloszor, hogy nem lehet, hogy ezek valamifele eloskodok? Kart eddig nem okoztak? (novenyek, halak allapota valtozatlan?) En megprobalnam oket kiszedni.
2012. máj. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nincs benne hal, ez direkt a leselejtezős akváriumom, ebbe dobálok bele mindent ami nem kell, de a nagy akváriumomba nincsen ilyen, csak itt. Szerintem ott ha lenne bármi kis mini dolog azt a halak már megették volna.
2012. máj. 8. 23:48
 3/14 anonim ***** válasza:
mindenesetre eleg gusztustalanul neznek ki, en kihajitanam oket, mielott total elszaporodnak.
2012. máj. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ebbe csak csigák vannak, meg algák és direkt le se törlöm az üveget, legyen jó algás, legyen mit enniük a csigáknak, meg akkor ezeknek a bigyóknak is. Kiváncsi leszek, hogy megnőnek e.
2012. máj. 8. 23:54
 5/14 A kérdező kommentje:
Nemtudom, lehet hogyha megnőnek akkor szebbek lesznek? :)
2012. máj. 8. 23:55
 6/14 anonim ***** válasza:
most olvastam, hogy vannak eloskodo rakok akvariumokban. Olvass utana, nem talaltam jo oldalt, csak ennyi infot. Szerintem azok lehetnek, es akkor meg kene szabadulni toluk minel gyorsabban, a vizet meg tisztitani.
2012. máj. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jól van, utánanézek.
2012. máj. 8. 23:58
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, ez pl?

[link]

2012. máj. 9. 00:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez ászkarák és szárazföldi :)


Nem tudom amúgy, hogy mik lehetnek, de ha nem zavarnak semmit, akkor had maradjanak. Gondolom azért szaporodtak el, mert biológiailag szükség van rájuk.

2012. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hja? :D jó
2012. máj. 9. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!