Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Teknős mellé más állat?

Teknős mellé más állat?

Figyelt kérdés
Lehetne az 1 szem tekim mellé valamilyen algaevő állatkát társítani?Van olyan amit nem enne meg a kis drágám?:D 11cm-es a fejétől a farkáig :)
2012. máj. 9. 22:10
 1/8 anonim válasza:
14%
Olyat keress, aminek maximum 10 cm-es a szája.
2012. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
hát ez lehet hülyeség, de csigát láttam egy medencében teknőssel..csak fogalmam sincs milyen fajta teknős volt..almacsigákkal:)
2012. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aranyhal, koi ponty, arany kárász.... Csak ezek 10 centi felettiek és szigorúan kerti tóba :D nekem így vannak :D
2012. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet. A csigákat is élvezettel ropogtatja szét, meg bármilyen halat is.

Aranyhallal is csak úgy működik, ha nem tudja elkapni őket, meg ha elég nagyok.

Mondjuk ha nagy helyed van, akkor gyorsúszású elevenszülőkkel lehet próbálkozni, de ahhoz nagyon speciális akvaterráriumot kell kialakítani. Bonyolult a szűrés, a növények tartása szintén probléma, satöbbi satöbbi.

Hagyd egyedül inkább.

2012. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát akkor tényleg egyedül marad ... azért köszi szépen :)
2012. máj. 10. 09:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Elvileg egy ilyennel szerintem ellenne egy kerti kerti tóban:

http://www.youtube.com/watch?v=nCjkn0CWnoE

Csak lehet el kéne költözni dél-amerikába. :)

Mert nálunk kétlem, hogy ekkora példányokat be lehet szerezni, meg a telet se bírná ki nálunk, ezeknek meg kéne egy szobányi akvárium. (a teki se lesz mindig a "kis! drágád,")

Meg nálunk vigyázni kéne, meg ne ne szökjön, mert veszélyt jelentene a nálunk őshonos fajokra, ott meg ha megszökne, nem sok vizet zavarna, hogy ezzel a képzavarral éljek. :)

2012. máj. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-ik válaszoló.Végülis csak az a probléma hogy a teki ne egye a többi állatot de a hal eheti a tekit ezt nem írták xDD.Am vegyél neki még egy tekit hogy ne unatkozon.
2012. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6. vagyok, de ezt nem biztos, hogy értem...

Az a böhöm nagy dög, amit linkeltem, biztos nem támadna a tekire. Max a territóriumáról kergetné ki, de egy tóban ez se járna nagy balhéval.

2012. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!