Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vannak olyan halak amelyik...

Vannak olyan halak amelyik megeszik a másikat?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de az egyik halam megeszik először a guppimnak a színes farkát, utánna meg megeszik a fejét is és csak a teste marad meg. Mit tegyek?

2012. máj. 14. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
állatkereskedésben meg kell kérdezni, hogy milyen halakat lehet együtt tartani. sajnos sok faj levadássza a másikat.
2012. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát tudom de az a vicces hogy az összeset egy helyen vettem és azt mondta a palika h lehet őket együtt tartani
2012. máj. 14. 17:22
 3/13 kzs ***** válasza:

A francokat kell a kereskedőt megkérdezni!!

Figyelj már, annak az a dolga, hogy eladja. Neki ez az egész csak üzlet. Sokkal értelmesebb dolog utánajárni ennek: itt van ez a fórum, plusz az akvarista.hu

Szóval jobban jársz, ha inkább interneten nézel utána, mintsem érdelődsz holmi pénzsóvár, sarlatán kereskedőtől...!

---------------

Kérdésedre válaszolva: egyáltalán nem mindegy, hogy mit mivel teszünk össze.

Jelenleg milyen halaid vannak?

2012. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
guppik, serpalazac,lándzsafoltú pontylazac,dánió, 2 nagy algázó, valami rózsaszin hal, meg valami hosszúkás és a testén fekete csík meg végig, molly meg valami sügér ami algázó
2012. máj. 14. 17:54
 5/13 anonim ***** válasza:

Hú b+, a szakértelem rendesen verdesi a biztosítékot.

Egyértelműen rendbe kéne tenni a hal állományt.

Ahhoz igazodva, hány literes az akvárium, és pontosan milyen halak vannak benne.

2012. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
54 literes és azok vannak benne amiket leirtam:))
2012. máj. 14. 18:09
 7/13 anonim ***** válasza:
A "valami sügér" eszi, vagy senki csak úszórothadásuk van a guppiknak.
2012. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
bocsi nem sügér hanem páncélos harcsa:)
2012. máj. 14. 18:20
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor egyik sem eszi.


A rózsaszín az pink dánió lehet.

Az 1 fekete csíkos talán sziámi algaevő, vagy törpeszívóharcsa. Ha több csak lenne rajta akkor zebradánió.

2012. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
pedig most is a farka már nincs meg de a hal még él..:( az a rózsaszin nem pink dánió mert ő full pink és nagyobb darab nekem azt mondták rá h mikulás hal vagy mi:D
2012. máj. 14. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!