Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért van az hogy a csemperaga...

Miért van az hogy a csemperagasztós oxidfestéket akvárium háttér több napi száradás után is fog? Pedig azt olvastam az jó megoldás. Valamit elrontottam?

Figyelt kérdés

Úgy csináltam hogy a barna oxidfestéket elkevertem vízben , utána ahhoz raktam lfexibilis csemperagasztót,és úgy kentem fel.

[link]



#wfeg
2012. máj. 17. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
a csemperagasztó sokáig szárad... nekem 3 napig tartott míg újrakenhető volt a felület, de ténylegesen 1 hét volt a száradás, amikor már a körmömmel sem tudtam lekaparni...
2012. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen ám , én lefestettem egy hónapja és most derült ki hogy fog, de nem úgy mint egy festék, hanem mint mondjuk a szén, vagy a kréta, szóval ilyen porosan.

Vagy van egy kis kopása?

2012. máj. 17. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
áztatni is kell egy jó darabig, mint mondjuk a vasfát... szerintem az megoldja a problémát... úgy is látod majd, ha az összes szín kiázik belőle, akkor te rontottál valamit, ha meg a lényeg megmarad, akkor csak annyi volt a gond, hogy túl sok oxid port használtál és a felesleg fog most...
2012. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kiderült azóta a gond?
2012. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!