Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megöltem a halamat, mit tegyek?

Megöltem a halamat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyan nagy lelkiismeret furdalásom van, pattogatott kukoricát ettem és maradt az asztalon egy nagyon apró darab és gondoltam bedobom nekik-én hülye...

az egyik halam bekapta, de túl nagy volt neki nem tudta lenyelni próbáltam neki segíteni, kipiszkálni de nem sikerült:( annyira sajnálom szegényt az én ostobaságom miatt kellett meghalnia...


2012. máj. 22. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És erre milyen választ vársz? :O Hülye voltál kész pont. Nem tudunk energiát küldeni a haladnak. Nem fog újra éledni. Lehúzod a wc-n vagy elásod vagy valami.
2012. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen valóban elég hü.lye vagy. Nem tudsz mit csinálni. Veszel egy másikat és ennyi. Máskor meg ha nem szeretnél megint ilyet akkor nem adsz nekik pattogót.
2012. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
IP CÍMÉT LENYOMOZTUK
2012. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Halászlé?
2012. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Építs egy időgépet, menj vissza a multba és szólj magadnak, hogy ne öld meg.
2012. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Persze nem vártam rendes válaszokat, csak jól esett megírnom , kiönteni a lelkemet :'( Ha van valakinek kölcsönbe időgépe akkor szóljon!

Köszönöm a válaszokat és igazatok van, sajnos!

2012. máj. 22. 22:21
 7/13 YourDestiny ***** válasza:
Miből gondoltad, hogy a halak buknak a pattogtatott kukoricára? Nem véletlenül készülnek különféle eledelek kizárólag akváriumi halak számára. Mielőtt valaki megemlítené a zöldségeket, azért az kicsit más, nem?
2012. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
most mit vársz?tényleg hülye voltál.-.- úristen milyen emberek vannak.-.-""" szerintem ne is vegyél új halat...><
2012. máj. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Platypus ***** válasza:
Szórj hamut a fejedre, aztán bűnbánatképpen igyekezz a maradék halaidnak a létező legjobb körülményeket biztosítani.
2012. máj. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ami megtörtént megtörtént. Gondolom jó szándékkal adtad a haladnak és nem azért hogy megfulladjon tőle ..:)

Máskor csak a nekik szánt eledellel etesd őket de ezért ne ostorozd magad az emberek hibáznak de tanulnak is szóval most megtanultad hogy a halaknak nem adunk mást csak a nekik kifejlesztett tápot.

Lépj tovább ne legyen lelkiismeret furdalásod!:) Sajnálom a halacskát de a többire vigyázz jobban !:D

2012. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!