Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol tudok élő tubifexet...

Hol tudok élő tubifexet venni? , és kb mennyiért?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden halakat is árusító állatkereskedésben van. Filléres dolog.
2012. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de élő? mert én még nem találkoztam vele , de akkor megnézekk több helyet..
2012. máj. 27. 20:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem sajnos nem mindegyikben. Például halason szinte nem is lehet kapni. Van egy kis üzlet ha ők kapnak akkor küldenek sms-t,( kb a félév alatt egyszer) de sajnos ők sem tehetik meg hogy a kedvemért jól bevásároljanak. Most jelenleg kísérletezek több edényben is hogy hogyan lehetne szúnyoglárvát csinálni, majd meglátjuk.

Addig pedig marad a házi sórák keltetés, vagy ha szegeden járok akkor Trópus.

Azt javaslom a környékeden kérdezősködj minden üzletben ahol csak akvarisztikával foglalkoznak. Ugyanis érhetik meglepetések az embert mikor egy kis "lukban" azt mondják igen van. Viszont az ellenpéldán szinte fel szoktam háborodni, mikor egy tök jól felszerelt üzlet tök jó dolgokkal, bő választékkal, és azt mondja hogy sajna nem árusítanak. 3-400 forint szokott lenni egy deci élő tubi két hétre elég.

2012. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az akvarisztikai üzletekben szerintem van. Hacsak nem egy kis garázsbolt. Én mindig kaptam,minden üzletben. mit tudom én 150 forint egy adag. Jó volt, csak mneg kelle etetni 4 napon belül.
2012. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Atlantisz díszállatban kb 100 Ft egy kis adag
2012. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és az élő tubifexet hogy tudom 1pár napig életben tartani?, van valami elvárás a tartásal kapcsolatban?
2012. máj. 28. 11:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen van. Hidegben, hűtőben kell tartani. ( vagy van aki wc tartályban tartja). Nekem van egy kis fedeles műanyag edénykém, abba bele szoktam tenni, és jó félig feltöltöm akvárium vízzel. Majd mehet a hűtőbe. 8 óra múlva leöntöm róla az összes vizet, majd újból feltöltöm, és vissza a hűtőbe. 2. nap második vízcserénél már etetek vele. kis csipesszel. 2 hétig simán elélnek a giliszták. Csak ügyelj rá hogy minden nap legalább egyszer cserélj rajtuk vizet.
2012. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mostanában úgy csinálom, hogy kis műanyag pohár szerűségbe vannak, 1 centis vízbe, hogy a tubifex csumbék teteje kilógjon a vízből, mert igénylik a levegőt is. Így megvannak 2 hétig. Cserélem rajtuk a vizet néha naponta, néha csak 2 naponta, így is legalább 2 hétig mozgolódnak, tehát élnek.
2012. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és a vizcsere mehet akkor csapvizzel?
2012. máj. 28. 19:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Akvárium vizével kell.
2012. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!