Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen akváriumot alakítsak ki?

Milyen akváriumot alakítsak ki?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy 60 literes akváriumot, de nem tudom eldönteni, hogy milyen legyen.

Odavagyok a tengeri akvarisztikáért, arra is gondoltam, hogy csinálnék egy egy olyat, hogy lenne benne korallzúzalék, élőkő meg mondjuk egy lágykorall, esetleg néhány csiga, vagy rákocska (Nem tudom, hogy esetleg egy bohócka még elférne-e benne)

Vagy legyen inkább édesvízi növényes? (jó sok növényre gondolok, de nyilván ami egy 60 literes akváriumba még belefér) Mondjuk 2 vitorlással, meg néhány neonnal?

Melyikkel kellene többet foglalkoznom? Még így is sokkal drágább lenne a kis tengeri?

Köszönöm a válaszokat!



2012. máj. 30. 16:42
1 2
 11/11 Toricsuy válasza:
Hát ha tengeri akváriumban gondolkozol, érdemes beszerezni egy tetra vagy akármilyen fűtést az akváriumba, mert ha télen nagyon lehülne nyáron nagyon felmelegedne a víz, akkor elpusztulnak a koralok ha azt tenél bele.
2012. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!