Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppi halaim születtek! Mivel...

Guppi halaim születtek! Mivel etethetem őket?

Figyelt kérdés
Nos a történet lényege, hogy 3 órája hoztam el a halas boltból a guppi nőstényemet, mikor hazaértem észre vettem, hogy már 6 halat szült, nem szerettem volna őket szaporítani, külön akváriumban vannak, gondolom, ha vége a szülésnek kivehetem az anyjukat. És mivel etethetem a kis guppikat? A nagy akváriumból vettem ki vizet a nősténynek. Előre is köszönöm. 15F
2012. máj. 31. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
törd aprora a tapot kb por allagura, es ugy szord be nekik, az be fer a szajukon, es igen, az anyat vadd ki, mert megeszi a kicsiket
2012. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, most tart 12-nél, átlagosan azt olvastam 15-100 picit szül. Mikor tudom, hogy abba hagyta? Most nagyon nyugtalan, ha megnyugodott akkor?
2012. máj. 31. 18:35
 3/7 anonim ***** válasza:
es rakj be nekik buvohelyet, egy kis noveny tokeletes erre a celta
2012. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy par orara hagyd meg bent, ha mar telljesen lapos a hasa es nyugodt, akkor eg 3-5 ora mulva kiveheted, addig adj neki tapot, hogy ne a gyerekeit egye
2012. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, búvóhelyet raktam be, és tápot is.
2012. máj. 31. 18:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Kérdésem még az lenne, hogy mennyi idő mire felnőnek a picik?
2012. jún. 1. 07:21
 7/7 anonim válasza:
VÁRJ VELE MERT A TÖBBBI HAL MEGESZI ŐKET NEKEM IS VANNNNNNNNNNAK HALAIM ÉS VÁRJ ADDIG AMEDDIG AKKORÁRA NNŐ H NE EGYE MEG A TÖBBI
2012. jún. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!