Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek a Tropica...

Mi a véleményetek a Tropica tápokról?

Figyelt kérdés

Leginkább a személyes tapasztalatok érdekelnének, a Sera meg Tetra-fanok lehordásai nem nagyon :)

Ha valaki tudná szemléltetni, hogy pld. Panzi meg Sera közt lehet vagy mondjuk a Sera szintjén, az jó lenne. Semmiféle véleményt nem találtam róla neten.


Konkrétan a spirulinás tablettát néztem ki törpe szívóharcsáknak, Supervitet guppiknak és pld. Carnivore a sziámi harcosaimnak. Leírás alapján nagyobb spirulina-tartalmú a tabletta pld. a Seránál, illetve más termékei leírásai is szimpik, persze ez lehet reklám is. Ezért ötlött fel bennem a kérdés. Meg a diszhal.info ajánlásaiban is ezek a fajta tápok szerepelnek. Persze átfogó leírást is szívesen olvasok, nem csak a fentebb említettekről :)


Köszi a véleményeket előre is!


2012. jún. 5. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A Sera tápok jók szoktak lenni.

Tetrát is vettem már, azzal se volt gondom.


Panzi kaját még nem vettem asszem, abból csak növénytáptablettát, de az is jó.

2012. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Most Serával etetek, csak érdekelne.

De közben észrevettem, hogy elírtam :) Tropical tápokról lenne szó, ez külön márka.

2012. jún. 5. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:

A boltos szerint a Tetra kaják a legjobb minőségűek.


Én meg az alapján szoktam kajákat venni, hogy elolvasom mi van ráírva, és azt veszem meg, amibe a legtöbb összetevőő van, hogy ilyen jó kis mix legyen, és akkor nekem mindegy, hogy ki gyártotta.

2012. jún. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi :)
2012. jún. 12. 12:45
 5/5 Sznorbi2 válasza:

Én véleményem szerint a Tetra és a JBL a legjobban összeállított minőségi táp , majd kb. egy szinten mozog a Tropical és a Sera.

A Tropical-nak a spirulinás tápja 36% spirulinát tartalmaz, míg a JBL-é 40%-ot. Árban gyakorlatilag hasonlóak.

[link]

A Tetra drágább egy kicsit és nem írják rá a spirulina tartalmat.

2012. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!