Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Újra akarom ragasztani a 150...

Újra akarom ragasztani a 150 literes akváriumomat, de nem tudom szétszedni az illesztéseknél mert nem fér közé semmi. Mit ajánlanátok? Vagy hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Borotvapenge. Hidd el, közé fér:)
2012. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem , már próbáltam.
2012. jún. 6. 18:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs valami olyan folyadék ami feloldja a szilikont?:(
2012. jún. 6. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor passz. Szerintem nem oldja semmi a szilikont, esetleg csak károsítja. Próbálj meg felhívni egy üvegest, hátha segít.
2012. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én láttam szilikonoldó folyadékot a lidl-ben, de én mégsem használnám,ki tudja miből van és működik-e.
2012. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer ragasztottam 2 merevítést az egyik akváriumra, még régen, most ugyanezt terráriumnak akartam használni, ezért le akartam szedni a merevítést. Hát az sem volt egyszerű. Azt csináltam, hogy sniccerrel bevágtam a ragasztás mentén, de az se fért közé, viszont óvatosan elkezdtem széthúzni, tépni és így sikerült végülis szétszedni, és az üveg sem tört el, pedig vékony üveg és elég erősen húztam.
2012. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!