Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek az akvárium enyhe...

Mit tegyek az akvárium enyhe szivárgása ellen? (részleteket a bővítményben megírom)

Figyelt kérdés

A minap észrevettem, hogy az akvárium egyik oldalfala és az alsó "keret" közé mintha pár csepp víz került volna, megijedtem, hogy szivárgás lehet, félbehajtottam egy A/4-es lapot, és bepréseltem a keret és az üveg közé, ha keményen átnedvesedik akkor ez szivárgás lesz, ez meg is történt.


Feltételezhető, hogy a ragasztással lesz a baj, meg lehet ezt oldani valahogy? (van e valami kereskedelmi forgalomban is kapható, viszonylag könnyen beszerezhető ragasztóanyag amit lehet használni a tömítésre, nem oldódik később a vízbe, és még sokáig nem enged el?


Ha mégis az üvegen lenne egy repedés lehetséges e vágatni egy megfelelő méretű üveglapot, és beragasztani, mintha az a fal 2 rétegű lenne?


Vagy vehetek új akváriumot?


2012. jún. 6. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Sima sziloplaszttal (FBS például) mwg lehet ragasztani, húzol egy vékony réteget és kész. Új üveget is lehet vágatni, de ez szemmel látható probléma lenne.
2012. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Veszel Tescóban, vagy Obiban vagy egyéb barkácsboltban egy kis tubus FBS ragasztót. Leszívod a vizet, végignyomod vele belülről, hagyod száradni egy napot, aztán lehet visszatölteni. Addig a halakat vödörbe rakod.


[link]

2012. jún. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!