Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hygrophila siamensis-en...

Treská kérdése:

Hygrophila siamensis-en barnás vagy fekete pöttyök jelennek meg, mint egy embernél a bőrbetegség (a levelein van, és alulról terjed felfelé), mi a teendőm?

Figyelt kérdés

#siamensis
2012. jún. 7. 14:16
 1/5 Frontosa ***** válasza:

Valószínűleg ecsetalga.

Könnyen lejön róla?

Tegyél fel róla egy fényképet akkor többet tudunk mondani.

Üdv,

2012. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak kevés a fény. A hygrophilák alul kopaszodnak felfelé, ha nincs elég fény.
2012. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon nehezen jön le róla. képet nem tok csinálni:) nincs mivel. kedden jött meg(postán hozták) lehet h az viselte meg? de akkor nem a leveleit hullatná?
2012. jún. 7. 15:27
 4/5 Frontosa ***** válasza:
Hogyha ilyen vattaszerű fekete, barna csomók vannak rajta (ecsetalga) akkor gyorsan különítsd el. Ha viszont maga a levél (anyagában) kezd el barnulni akkor az valamilyen hiánytünetre utal. Tápozol? Világítás milyen? Mekkora az aki?
2012. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Magában a levél anyagában van szerintem, mert marha nehéz leszedni róla, van ahol nem is tudom, olyan mintha bele lenne ülve ez a cucc. Fény nagyjából elég éri, de most fogom megcsinálni az aksit és még az eredeti szivacsos cserepében van, mert addig nem akartam elültetni. Köv hét szerdán fogom megcsinálni. Szerintetek van rá esély esély h elmúljon ez róla? Akkor lesz táptalaj stb. Ez a növény hol veszi fel a tápanyagot? leveél vagy gyökér? esetleg mind2?
2012. jún. 8. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!