Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lejárt haltápot dobjam ki,...

Lejárt haltápot dobjam ki, vagy jó a csigáknak?

Figyelt kérdés
Halakat vettem (még május elején), azokhoz kaptam egy majdnem teli doboz haltápot (Sera), de azt írja, hogy májusban járt le a szavatossága. Már nem etetek vele ( májusban még adtam a halaknak). Most akkor dobjam ki az egészet, vagy esetleg csigákat lehet vele etetni?
2012. jún. 7. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, nincs annak szerintem semmi baja.
2012. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa hogy nem vettem észre, és még hónapokig etettem lejárt szavatosságú kajával. Egyébként nem lett bajuk tőle a halaknak, de amint észrevettem hogy mit művelek, vettem újat és kidobtam a régit.


De simán el tudom képzelni hogy valójában az nem is romlott még meg, mert a szárított kaja ha sötét száraz helyen van tartva hát az hogy romlik meg? Az a baj, hogy megkóstolni nem tudjuk hogy jó e még :/

2012. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor adok a csigáknak belőle.
2012. jún. 8. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!