Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 500 literes aksiba hány...

500 literes aksiba hány guppit tarthatok tenyésztéshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

guppi tenyésztő vagyok már lassan 2 évtizede, és szülinapomra kaptam egy 500 l akváriumot.de nem tudom, hogy mennyi hal legyen benne.

Már vagy valami 4 kisállatboltba viszek guppikat nagyon régóta.

van még 2 db 150 literes akváriumom is!!(esetleg szülő akváriumnak)



2012. jún. 9. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Eléggé átlátszó........ Amúgy vállalkozó vagy? Nem tudod pontosan hány boltba "szállítasz"? Számlát tudsz adni a halakról? És mi olyan nagy cucc van abban a 2db 150 literes akváriumba? :O Nekem meg van egy 150 literes akvárium, egy 10.000 literes medence és egy kb ugyan ekkora kerti tó is. Ja és az 1000 literes esővízgyűjtőt nem is mondtam......
2012. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2 évtizede tenyésztő?:D Akkor uram, mi kérdeznénk, nem Ön ekkora agyatlanságot... Az alatt a 20 év alatt nem ragadt Önre némi tapasztalat? És miért ír úgy, mint egy butus tizenéves, ha állítása szerint legalább 30-40 éves?
2012. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés a commentekkel feldobta a napom:)
2012. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!