Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 40-45 literes akváriumban 3-4...

40-45 literes akváriumban 3-4 guppi és neonok (mennyi? ) vagy esetleg más hal jól érezhetik magukat?

Figyelt kérdés
Melegítő, világítás, aljzat, nővények,dekoráció,szűrő&levegőztető van.

2012. jún. 10. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen pici akváriumba ne tegyél sok halat szerintem,neoncsapat mehet.
2012. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Guppit lehet, de neont nem. Neonnak 80-90 litertől felfelé az ideális, mert nagy csapatban érzik jól magukat, és nagy úszóteret igényelnek. Guppiból tehetsz 5-6 db-ot ekkora helyre, de igazság szerint én csak hímeket tennék, hogy ne szaporodjanak. A nőstényekkel az a baj, hogy sose tudhatod, hogy vemhes volt-e, mikor hozzád került, vagy bármi.


Amit tehetsz még 40 literre, az ezek közül valamelyikből egy kisebb csapat:

[link]


Vagy még a garnélák:

[link]

2012. jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, neked meg ajánlom olvasgatni a halak igényeit, és egyéb tanulmányokat, mielőtt baromságokat tanácsolsz. Ha nem értesz hozzá, legalább ne irkálj hülyeségeket.
2012. jún. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. jún. 10. 11:46
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak 35 litereset tudok szerezni.Abba mennyi guppi mehetne?
2012. jún. 10. 11:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Abba már nem tennék, még endler guppit se. Max. 1 db hím betta.
2012. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Több éve akvarizálok, van egy 300 literes afrikai sügéres, egy 160 literes vitorláshalas és egy 112 literes neonhalas-garnélás akváriumom. És egyetlen egy halam se pusztul el idáig!
2012. jún. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link] ebook-okat olvasd el


És már belinkeltem a diszhal.info-s linket is, ott meg leírja a neonhal minimális igényeit. De nagyon remélem, hogy Murr, Platypus, Hable vagy bárki más is írni fog ide és majd nekem fognak igazat adni!

2012. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Látom az én válaszaimat nem törölték ki, így elég vicces. :D Na mindegy, kérdező, szerintem a lényeg ott van. :)
2012. jún. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyen akvárium méreteknél el lehet felejteni a guppit, meg a neont.

[link]

Ilyenbe ezekből lehet tenni egy 10-12 fős csapatot. Csak némelyiknek le kell lágyítani a vizet, de van, ami tartható sima csapvízben.

A lényeg, hogy ilyen 30-40 liter körül 2-3 cm es halak közül kell válogatni.

2012. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!