Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A guppim szülni akar. Vagy...

A guppim szülni akar. Vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt vettem észre, hogy akkora hasa van, mint egy hordó. Aztán kisebb lett. Aztán megint hordó...most meg semmi. Picit nagyobb, mint kellene, de nem a tegnapelőtti nagyság.Azóta olvasgattam róla, figyelem a hasát, az elszíneződést, stb. Létezik, hogy megszült és meg is ette (ették) a piciket? Étvágyával nincs baj, a fiúval balhézik néha.
2012. jún. 11. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Létezik. Csak az anya is képes felfalni az összeset. Ha többen vannak, pláne. Ez ellen mohafélékkel, tüskéshínárral, dús növényzettel védekezhetsz.
2012. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:(( Pedig úgy örültem, mikor rájöttem, hogy nem meggy magot nyelhetett le. Folyamatosan figyeltem, hogy el tudjam különíteni, de úgy gondoltam, a 28 nap még nem telt le, hiszen 2 napja nagy a hasa.
2012. jún. 11. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem is foglalkozok ilyenekkel, mindig azt veszem észre, hogy vannak kicsik. Persze biztos van néha veszteség. Mennyi halad van?
2012. jún. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!