Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi a guppi nagyker ára?...

Mennyi a guppi nagyker ára? Kb mennyiért veszik vissza kisállatkereskedésekben a felnevelt kisguppijaimat?

Figyelt kérdés
Debreceni vagyok ha ez számít, gondolom itt kevesebbet fizetnek nekem értük mint Pesten, de azért pesti árak is érdekelnének ha van tapasztalatotok!

2012. jún. 12. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagy szerencse kell hozzá, hogy találj valakit, aki megveszi. Nem tudhatják milyen beltenyésztett esetleg betegség hordozó lehet, általában csak tenyésztőtől szoktak venni. Az ilyen háztáji szaporulatot elajándékozni szokták sügér, meg teknős kajának. A világon nincs az a felvásárló piac, aki győzné megvenni azt a milliónyi szaporulatot, amit a guppik, egyéb eleven szülők szülnek.

Ha rendes tenyészeted van, külön tenyész állatokkal, figyeled melyik melyikkel párzik, milyen színváltozatok jönnek létre, és úgy tenyésztesz egészséges, szép (akár ritka színű) guppikat, akkor se árt előre megbeszélni a boltokkal, hogy milyen feltételekkel veszik meg, mennyire van szükségük, mennyit tudnak eladni, mennyiért veszik meg,stb.

2012. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már tudom, hogy van olyan ahol beveszik, csak arra lennék kíváncsi, hogy milyen árban szoktak megállapodni kb. Mondjuk ezt a sügérkajàs dolgot megkérdezem, nem erre szánom a halaimat.
2012. jún. 12. 12:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Pest környéki vagyok. Megérdeklődtem a helyi kereskedésben, azt mondták, 2-3 centisen veszik át (már színesen), 50 Ft/db áron. Mi mindig cseréljük őket (haleledelre, néha növényre), nem kérünk pénzt érte. Nem is vagyok benne biztos, hogy odaadnák a pénzt. Na nem mintha azért tartanánk őket :) A levásárlás viszont hasznos :)
2012. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uh, az jó kevés, 350-ért árulják. Én min. 80Ft/db-ra gondoltam:S
2012. jún. 12. 12:38
 5/5 anonim ***** válasza:
80 Ft-ért már számlával veszik... Ha tényleg szépek a guppik, akkor általában halkaját, növényt adnak értük. Ne számíts ebből pénzre.
2012. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!