Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Még mennyi halat tarhatok 1...

Viczena jozsef kérdése:

Még mennyi halat tarhatok 1 150l es akváriumba?

Figyelt kérdés
Most van benne 5 guppi,5 xifo,2 molly,2 rubin márna,2 diszmárna,2 anci,2 lazac,3 neon,2 vitorlás,fecskefarku harcsa,3 dánio,1 sziámi márna, ja meg 4 alma csiga.meg 16 növény.

2012. jún. 13. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok csapathal van benne, túl sok féle,

viszont egy fajból meg kevés van.

Ha valamiből még venni akarsz, akkor max a neonból.

2012. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ezeket eladhatnám:

fecskefarku harcsa, 5 guppi, 5 xifo, 2 molly, 3 dánió


És akkor maradnának csak a nyugisabb halak, pl nem tudom milyen lazac van benne, de ha nem nagy abból vennék többet, meg a neonból. Persze úgy csinálod ahogy akarod.

2012. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
eladhatnám helyett -> eladnám
2012. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe szelektálnék, a vitorlásokat biztos, a a neonokat kiegészíteném 10re, 2mollyt ki, a rubint és a díszmárnák kiegészíteném 6-ra mert azok tetszenek(mind 2fajt 6-ra). Fecskefarkút,sziámi márnát megint ki helyette 6páncélos harcsa, a én a lazacokat is ki tenném.

Természetesen amikre azt irtam, hogy ki azt nem úgy értettem, hogy húzd le a wc-n hanem hogy ajándékozd/add el.:) Ez az én véleményem, de attől függetlenül azt csinálsz amit akarsz. De hable tanácsát fogadd meg.;)

2012. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1 Szivárványos lazac,meg 1 fantom lazac
2012. jún. 13. 16:45
 6/6 A kérdező kommentje:
bocsánat nem fantom hanem császár lazac
2012. jún. 13. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!